Angara Ahşap > Kurumsal

Angara Ahşap olarak uzun yıllardan itibaren çalışmakta olduğumuz, tüm deneyim, birikim ve tecrübelerimizi 2011 yılı itibari ile Angara ahşap ismi altında birleştirmeye karar vererek; daha sıkı ve verimli bir çalışma sergilemeye başladık.

2010 yılından bu yana ahşap sektörü içerisine kurumsallığımızı ve vizyonumuzu yerleştirerek gerçek anlamda sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Angara Ahşap tüm çalışanları olarak bizler sizlere sürekli olarak gelişmekte olan teknoloji ile birlikte aynı zamanda özel sosyal ihtiyaçlarınıza göre, sizin ihtiyaçlarınızı göze alarak tasarım üretmeye ve de uygulamaya devam etmekteyiz.

Bizim genel olarak amacımız her şeyden önce müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda da referanslarımıza her geçen gün bir yenisini ve daha fazlasını katmayı planlayarak ilerliyoruz. 900 m2’lik gelişmiş kapalı alanımız ile, son model makine parkurumuz ile ve aynı zamanda alanında uzmanlaşmış kadromuz ile sizlere en iyi şekilde, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edindik. Firmamız tarafından sağlanmakta olan profesyonel diğer bir hizmetimiz de Mobilya Tasarımıdır.

Mobilya Tasarımları imalatı, üretimi ve uygulaması ile adeta Dünya’ya açılan bir pencere görevi görmekte olan Ankara’nın gelişimine ve ilerlemesine aynı zamanda da daha fazla modernleşmesine yarar sağlayacak çalışmalar tasarlamaktayız. Günümüz dünyasında artık çoğu insan doğal yaşama özlem duymaktadır. Bunun bir yan etkisi olarak kalabalık ve beton tığını olan şehir hayatından sıkılanlar, stresten uzak bir hayat sürmek isteyenler ve daha pozitif bir yaşam biçimi isteyenler Ahşap malzemeden oluşmuş yapıları tercih etmektedir.

Misyonumuz


Müşterilerimizin ve nihai kullanıcıların günümüz koşullarına göre değişen ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak müşterilerimizin mekanlarına değer ve farklılık katan güvenli kaliteli ve estetik ürünler tasarlayıp üretmektir.Bu sayede ülkemizde yeni oluşmaya başlayan çevre bilincini geliştirmektedir.


Vizyonumuz


En uygun fiyata en kaliteli ürünü en kısa sürede imal etmek ve müşteriye sunmaktır.